Hasta Yorumları

 

 (29 Temmuz 2015)

2 yıl önceside trabzonda sol varikosel den açık ameliyat oldum. ameliyat yetersiz oldu varikosel tekrarladı. sonrasında mikrocerrahi ameliyat olmaya karar verdim ve iyi araştırdım analiz ettim internet sayesinde Levent hocamızı inceledim kendisine yapılan yorumları okudum hep olumlu yanıtlar gördüm okudum ve karar verdim kendisine ameliyat olmaya. ALLAH Levent TÜRK hocamızdan razı olsun elleri dert görmesin. bende sol varikasol damarda genişleme vardı ve ameliyat sonrası 4,5 ay sonra renkli dopller ultrasyonu çekildim artık sol varikosel olayı ortadan kalktı. şükürler olsun, sperm değerlerimde iyiye doğru gidiyor sperm hızlı ileri hareket % 60 yükseldi. Levent hocamıza ameliyat olmadan önce % 0 dı. sorunu olan herkese çocuk sahibi olmak isteyen herkese levent hocamızla tanışmasında fayda görecektir, iyi okuyan araştıran şifasını bulur, ALLAH IMA HAMD OLSUN, iyi ki Levent hocamı tanıdım, iyiki varsınız sonsuz teşekkürler. www.eniyihekim.com(alıntı)


engin kaçan (20 Aralık 2013)

Dr.levent beye varikoselden ameliyat oldum.çok ilgilendi sağolsun. Ertesi gün işime döndüm. Eli çok hafif.Tavsiye sonucu gittim .Antepte oturuyorum.birk www.eniyihekim.com(alıntı)Vahit çakır (20 Temmuz 2013)

Levent beye be kadar teşekkür etsem azdır varikosel hatasıydım hangi doktora gittiysem bana da normal yol ile olmaz dediler ama araştırmam sonucu levent beyi tanıdım ameliyat oldum sayım 3 milyondan 39 milyona çıktı ve ameliyattan 4 ay sonra eşim gebe. Mutluluktan havalara uçtum desem yeridir Allah olmaya herkese nasip etsin inşallah. LEVENT BEYE sonsuz teşekkürler.

www.eniyihekim.com(alıntı)Ali bayrakçı  (21 Mayıs 2013)

sperm sayım düşük olduğu için çocuğum olmamıştı. Üroloji Uzmanı Op. Dr.Levent Türk'ün bana verdiği ilaçlar ve ayrıca önerdiği bitkisel karışım sayesinde çocuk sahibi oldum.Bana göre çok daha fazla ilgiye ve övgüye layık .Sihirbaz gibi bir doktor bu hoca.Ona önerdiğim hediyeyi bile kabul etmedi. Karakter olarak çok üstün olan bu hocamızı doktorluk mesleğini yücettiği için en büyük övgüleri hak ediyor gerçekten.

www.eniyihekim.com(alıntı)

 


 

Hocam yakın ilginiz için teşekkür çok ederim. Varikosel ameliyatımın üzerinden 8 ay geçti sayenizde sağlıklı olmanın kıymetini artık daha iyi biliyorum.

www.eniyihekim.com(alıntı)
halil karan  (17 Mart 2013)

Dr.Levent Türk gerçekten çok iyi. İnternetten araştırıp gitmiştim. Hiç pişman olmadım. Çocuğun olmaz dediler.Ama yaptığı varikosel ameliyatı herşeyi değiştirdi. Sperm sayılarım 3 ayda 4 milyondan 36 milyona fırladı. Eşim 4 haftalık gebe..Doktor da ben de çok şaşırdık ama oldu işte.Atatürk ün dediği gibi türk doktoruna emanet oldum ..sonuç ortada.

www.eniyihekim.com(alıntı)
abdullah kaya (28.10.2015)

Ben internetten araştırıp adıyamandan geldim sperm sayısı sorunum yoktu ama ağrı vardı çift taraflı varikosel ameliyatı oldum ağrılarım geçti zaten bir gün sonra memleketime döndüm çok korkulacak bir operasyon değil levent beyden memnunum.bünyamin özer (16.10.2015)

urfada oturuyorum burada pek güvenemediğim için istanbulda ameliyat olmaya karar verdim arayıp konuştuğumda doppler diye bi cihazla yapılıyormuş ve hata payı minimize edilmiş dediler bende güvendim ve ameliyat için geldim ve bir gün sonra geri döndüm. ameliyat için dert etmenize gerek yok hızlı ve güvenilir diyebilirim.

 
Fatih/İSTANBUL